Кормили обіцянками з відправленням. Просили повернути гроші-морозились. Через скандал відправили. Написали їм купу повідомлень, дзвонили. Вони ще й грубо та нахально відповідали, насміхаючись. Як сказали, що на їхню брехню є підтвердження скрінів переписок та дзвінків, зразу язик в одне місце запхали. Могли хоча б написати «вибачте за незручності», а не строчити образи покупцю. Ситуація така з ними склалася вже вдруге! Благо, знайшли зе компанію з такою ж продукцією. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЄМО З НИМИ ПРАЦЮВАТИ. Товар отримаєте, але нерви значно попсуєте. Якби можна було ставити не 1, а -1 зірочку, точно би поставили!
Комментарий продавца
Правда в тому, що Нова Пошта загубила посилку і ми відправили ще одну. Але таку кількість нецензурної брані як від цього клієнта ми в житті не вислуховували.
Наталя Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олесь С.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
На сайті є, навіть купив з промоплатою, на наступний день перетелефонував продавець і повідомив що товар відсутній. Надіюся, що кошти повернуться. Наявність товару на сайті не відповідає дійсності.
Комментарий продавца
Останній забрали за кілька хвилин до вас, але нажаль залишки синхронізуюються раз на 4 години. Це чисто технічна сторона питання. Вибачте що так сталось. Гроші звичайно повернемо.
Комментарий продавца
Ви оплатили замовлення через послугу Prom-Оплата. Ці гроші знаходяться у компанії Prom. Як тільки ви скасуєте замовлення, гроші автоматично повернуться на Ваш рахунок.
Будемо тестувати)
Кормили обіцянками з відправленням. Просили повернути гроші-морозились. Через скандал відправили. Написали їм купу повідомлень, дзвонили. Вони ще й грубо та нахально відповідали, насміхаючись. Як сказали, що на їхню брехню є підтвердження скрінів переписок та дзвінків, зразу язик в одне місце запхали. Могли хоча б написати «вибачте за незручності», а не строчити образи покупцю. Ситуація така з ними склалася вже вдруге! Благо, знайшли зе компанію з такою ж продукцією. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЄМО З НИМИ ПРАЦЮВАТИ. Товар отримаєте, але нерви значно попсуєте. Якби можна було ставити не 1, а -1 зірочку, точно би поставили!
Правда в тому, що Нова Пошта загубила посилку і ми відправили ще одну.
Але таку кількість нецензурної брані як від цього клієнта ми в житті не вислуховували.
На сайті є, навіть купив з промоплатою, на наступний день перетелефонував продавець і повідомив що товар відсутній. Надіюся, що кошти повернуться. Наявність товару на сайті не відповідає дійсності.
Останній забрали за кілька хвилин до вас, але нажаль залишки синхронізуюються раз на 4 години.
Це чисто технічна сторона питання.
Вибачте що так сталось.
Гроші звичайно повернемо.
Ви оплатили замовлення через послугу Prom-Оплата.
Ці гроші знаходяться у компанії Prom. Як тільки ви скасуєте замовлення, гроші автоматично повернуться на Ваш рахунок.
Завжди швидко. Товар в наявності